O nás

Malování

Malování vám usnadníme na maximum. Malujeme bytové i nebytové prostory, veškeré malířské práce v kancelářských prostorách, halách, tělocvičnách. Malování společných prostor na schodištích (nátěr elektroinstalací, zárubní, spojovacích trubek, hydrantů, zábradlí, radiátory atd.).

Natíráme – fasády, střechy, podlahy, dřevěné obložení, ploty atd.
Používáme stříkací zařízení – AIRLESS

Zednické práce

Provádíme také drobné zednické práce: oprava zdiva, perlinka + lepidlo, štukování, štěrkování, sádrokartony atd.

Používáme materiály:

Pokládání podlah

Spolupracujeme s podlahářskou firmou, takže není problém položit jakoukoliv podlahu. Například: plovoucí podlahu, pokládka PVC (linoleum) Pokládání a lepení koberců, dřevěné podlahy, vinylové podlahy, korek, epoxidové nátěry atd.

Hrubý úklid provádíme vždy a zadarmo!!!

Odstranění mikroorganismu z fasád

Jako první organismy se objevují různé druhy bakterií, které jsou následovány kvasinkami a řasami. Následně se objevují i mikroskopické vláknité houby – plísně. Spolu s prachovými částicemi vytvářejí na fasádě krustu, která zadržuje vodu. Při mrazu v zimních měsících dochází k přeměně vody v led, což má za důsledek narušování povrchu omítkové vrstvy. Dále je napadená fasáda negativně ovlivňována zejména organickými kyselinami, které produkují jak řasy, tak plísně a bakterie rostoucí na povrchu.

Spolupracujeme s firmou HET a jsme držiteli certifikátu o způsobilosti k aplikaci renovačního systému.

Specializujeme se na odstranění mikroorganismu vyskytujících se na fasádách.

Sejmutí vzorku biologického napadení a následný laboratorní rozbor – samozřejmostí!!!

Malby na klíč – a vy nemusíte ani hnout prstem pro některé zákazníky provádíme komplexní vymalování bytu na klíč. Stačí nám říci, jak chcete vymalovat a my už se o vše postaráme sami. Stačí nám předat klíče od bytu a můžete klidně odjet na dovolenou. My si zatím váš byt vyfotíme, všechny věci pečlivě zabalíme, zakryjeme a sestěhujeme. Po vymalování dáme vše na původní místo, vše vyčistíme, tak aby váš byt zářil čistotou. Po návratu z dovolené vás čeká příjemné překvapení v podobě vymalovaného a voňavého bytu.